Тијана Дапчевиќ ја покажа витката става во бикини на плажа во Охрид

летото е во полн ек, а познатите личности не пропуштаат да споделат по некоја фотографија и од нивните летни авантури. Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ е ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Николина Ковач и нејзиниот сопруг Саша Капор ќе станат родители по втор пат. Имено, Николина е во шестиот месец од бременоста, а наскоро на свет ќе ...
| | веќе видена | слични

Големите поранешни фудбалски ѕвезди Дејвид Бекам и Франческо Тоти, му се поклонија на срспкиот тенисер Новак Ѓоковиќ, по споделеното видео на „Инстаграм“. ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Тијана Дапчевиќ на Инстаграм сподели дека таа и нејзиниот сопруг имаат голема причина за славеење. Имено, тие слават 20 години од брак. Пејачката ...
| | веќе видена | слични

Плејбој зајачицата Божана Вујиновиќ, во јавноста позната и како поранешна девојка на Аца Лукас, заедно со манекенката Александра Морача наводно се уапсени ...
| | веќе видена | слични

Тина Ивановиќ наскоро ќе наполни 45 години, а многумина коментираат дека и понатаму изгледа како тинејџерка. Пејачката е на одмор, па по цел ден ужива на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 202 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тијана Дапчевиќ ја покажа витката става во бикини на плажа во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: