Фотограф кој ќе го посакате за вашата свадба - „лови“ фотки од најискрените, природни моменти

 Ниту една свадба не може да помине без фотограф. Но најчесто овие фотографии се „сценирани“ - сите позираат и изгледаат совршено. Свадбените фотографии на ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Николина Ковач и нејзиниот сопруг Саша Капор ќе станат родители по втор пат. Имено, Николина е во шестиот месец од бременоста, а наскоро на свет ќе ...
| | веќе видена | слични

Големите поранешни фудбалски ѕвезди Дејвид Бекам и Франческо Тоти, му се поклонија на срспкиот тенисер Новак Ѓоковиќ, по споделеното видео на „Инстаграм“. ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Тијана Дапчевиќ на Инстаграм сподели дека таа и нејзиниот сопруг имаат голема причина за славеење. Имено, тие слават 20 години од брак. Пејачката ...
| | веќе видена | слични

Плејбој зајачицата Божана Вујиновиќ, во јавноста позната и како поранешна девојка на Аца Лукас, заедно со манекенката Александра Морача наводно се уапсени ...
| | веќе видена | слични

Македонската поп-дива Калиопи и продуцентот Ромео Грил беа во брак многу одамна, а имаат и син. Секако, после разводот пораншните сопружници останаа во добри ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 186 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 184 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фотограф кој ќе го посакате за вашата свадба - „лови“ фотки од најискрените, природни моменти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: