„Кога си родила дете?“ – Ријана ја пронајде својата мини двојничка (фото)

 Или Ријана почнува да се подмладува, или пак досега ја криела нејзината ќерка од јавноста. Друго објаснување за оваа мала двојничка едноставно нема. Кога ќе ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Анабела Атијас која е на одмор во Ханиоти реши да ја смени плажата. Имено, згодната пејачка денеска отиде до Пефкохори од каде објави три нови фотки ...
| | веќе видена | слични

Анабела Атијас овие денови е на одмор во соседна Грција заедно со своето семејство, но и мајка, а само со еден коментар предизвика лавина останати коментари на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јелена Карлеуша после долго време објави свои нови фотографии и снимки, а не гледаа сите само во деколтето. Пејачката се прошета во црн фустан, стави перика, ...
| | веќе видена | слични

Анабела Атијас со мажот и и ќерка и Бранкица е на летовање во Ханиоти. Со фотките кои ги постираше на својот Инстаграм профил Анабела докажа дека е една од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Долгогодишното искуство на г-дин. Мулер несомнено ќе има голема корист при финализирањето на платформата на Алијансата за Албанците и Алтернатива, за која г. ...
сите 261 | | | веќе видена

 Ова ќе значи дека од денес па се до следниот петок нема да се дозволува организирање на разни манифестации, карневали, фестивали и спортски натпревари. Рокот ...
сите 499 | | | веќе видена

 Го обжали продолжениот притвор од 7ми месецов. Пред апелационите судии тврдеше дека нема да избега ако го ослободат од ефективен притвор притоа споменувајќи ...
сите 103 | | | веќе видена

Така, вкупниот број на смртни случаи во Кина се искачи на 2.888, според Националната здравствена комисија. Од коронавирус починаа најмалку 2.800 луѓе ширум ...
сите 455 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Кога си родила дете?“ – Ријана ја пронајде својата мини двојничка (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: