Фирмата на советникот на ДУИ добила тендери тешки 200 000 илјади евра


3 копии

Во ексклузивно интервју за ТВ24 советникот од Општина Охрид, Нефи Усеини кој изгради пицерија во близина на Чинарот што предизвика реакции вели дека врз него ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска изјави дека полицијата презема мерки во врска со инцидентот што го предизвика охридскиот советник и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Полицијата презема мерки во врска со инцидентот што го предизвика охридскиот советник и бизнисмен Нефи Усеини, а по целосното комплетирање случајот ќе биде ...
| | веќе видена | слични

Охридскиот советник и бизнисмен Нефи Усеини е повикан во МВР да даде изјава за инцидентот кога тој физички нападна и му се закануваше на друго лице. „ Тоа е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ете, тоа е голем клуб. Баерн Минхен одвои 1,1 милиони евра како помош за настраданите во поплавите во Германија, а посебно во Баварија. Во текот на изминатите ...
сите 235 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Продолжуваме со европеизација на С. Македонија, а кога ЕУ ќе реши да ни испорача почеток на преговори, бидејќи тоа го заслужуваме, можат да ни се јават, објави ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фирмата на советникот на ДУИ добила тендери тешки 200 000 илјади евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: