ПСЖ му даде милион евра по сезона на чудото од дете кое го „украдоа“ од Барселона

Чави Симонс е 16-годишниот тинејџер кој важеше за најголем талент од школата на Барселона, по појавувањето на Лионел Меси. Холанѓанецот кој неколку години беше ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Дани Алвес е во потрага по клуб, неодамна објави и „оглас“ во кој напиша дека бара да биде вработен , па веднаш пристигнаа и сериозни и не толку ...
| | веќе видена | слични

Дани Алвес вчера издоминира на социјалните мрежи и преку својот Инстаграм профил почна да им се нуди на сите клубови ширум светот, а во обидот да привлече ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 282 | | | веќе видена

Учесниците на предвремените парламентарни избори ги прават подготовките за настап пред граѓаните, кои треба да гласаат на 12 април. Деновиве тие ги ...
сите 217 | | | веќе видена

На чело на криминално рекетарската банда на СДСМ е Зоран Заев. Лажните вести, манипулациите и смешните оправдувања не може да ја потиснат вистината за „Рекет“, ...
сите 195 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПСЖ му даде милион евра по сезона на чудото од дете кое го „украдоа“ од Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: