(ФОТО) Моќ, мистериозност или страв: Што порача Катица Јанева со денешниот изглед

Специјалната обвинителка Катица Јанева предмалку одржа пресконференција по повод скандалот со рекетирањето на бизнисмен. Таа е во фокусот на медиумите и со ...
| | веќе видена | слични

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева ги известила колегите од СЈО дека ќе се изврши „форензичко бришење “ на датотеки од сите компјутери во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По објавата дека специјалната обвинителкa Катица Јанева наредила „фopeнзичко бpишeње“ на компјутерите во СЈО, на социјалните мрежи се огласи пратеникот Илија ...
| | веќе видена | слични

Актерот Сашо Тасевски повторно е хит на социјалните мрежи, откако доби инспирација од Катица Јанева и СЈО. Во песната за специјалната јавна обвинителка што ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

По повод писмото на европратеникот Франц Ромео, во кое се изразува загриженост за непријатниот насилен инцидент против групата на Роми кој се случи неодамна, ...
сите 262 | | | веќе видена

Гордана Димитриеска Кочоска, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во гостување во утринската емисија „Добро утро, секое утро“, посочи дека била предвидена реализација на ...
сите 429 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 119 | | | веќе видена

ИЗРЕЧЕНИ ПРЕСУДИ ЗА „ШАМАРИ ВО ЦЕНТАР“ Никола Груевски, поранешниот премиер на Македонија, е осуден на една година и шест месеци за организација на случајот ...
сите 217 | | | веќе видена

На мобилната верзија на националната платформа за онлајн настава www.schools.mk не може да се прават тестови, предупредуваат средношколците. Претседателот на ...
сите 249 | | | веќе видена

Министерството за одбрана на Азербејџан објави дека неговите вооружени сили успеале да деактивираат ерменски ракетен систем земја-воздух „С-300“ за време на ...
сите 333 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Моќ, мистериозност или страв: Што порача Катица Јанева со денешниот изглед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: