Со БМВ удрил во мотоциклист, па двајцата удриле во паркирано „Фиат Браво“- четворица повредени

На 21.07.2019 во 01.00 часот на Регионалниот пат Кочани - Зрновци, се случила сообраќајна незгода меѓу патничко возило „БМВ“ со кочански регистарски ознаки, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии

Вчера околу 15 часот било пријавено дека на магистралниот пат Штип – Радовиш кај с. Лакавица, патничко моторно возило „Мерцедес“ со радовишки регистарски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 236 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 248 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со БМВ удрил во мотоциклист, па двајцата удриле во паркирано „Фиат Браво“- четворица повредени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: