Се најавуваат нови „бомби“, Героски ќе открие кои се Коки и Фрики?

3 копии

Од Команијата „Супертрејд“ излегоа со демант во врска со објавите во одредени медиуми дека тие, Владимир Стајиќ и „Галф Оил“ имаат некаква поврзаност со ...
| | веќе видена | слични

По објавата за поврзаност на Супертрејд и Владимир Стајиќ со случајот “Рекет”, објавен е демант, а во прилог се доставени и документи кои се доказ дека ...
| | веќе видена | слични

Аферата РЕКЕТ ќе открива како „бентлито“ на Камчев завршило кај Заеви, а јахтата на Панделески кај Роштиљ, бизнис партнерот на Кичеец, пишува Сведок.СВЕДОКод ...
| | веќе видена | слични

Аферата РЕКЕТ ќе открива како „бентлито“ на Камчев завршило кај Заеви, а јахтата на Панделески кај Роштиљ, бизнис партнерот на Кичеец.Аферата „Рекет“ што ја ...
| | веќе видена | слични

Бизнисменот Владимир Стаиќ, сопственик на компанијата “Супертрејд”, јавно, на Фејсбук, обелодени дека бил жртва на едниот од двајцата осомничени во случајот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

Јавниот обвинител Љубомир Јовески, вели дека во потрагата по парите од торбата „Луј Витон“, која јавноста ја виде на објавените снимки од криминалната афера ...
сите 222 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 152 | | | веќе видена

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
сите 135 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се најавуваат нови „бомби“, Героски ќе открие кои се Коки и Фрики?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: