Во Охрид фaтeн стружанец кој превезувал 50 килограми мapихyaнa

2 копии
2 копии

Полициската станица Гевгелија поднесе кривичнa пријавa против Т.Ј.(21) од село Негорци, гевгелиско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Охрид, 26. јули 2019 (ИНПРЕС) – На 25-ти јули 2019 година, околу 23:00 часот во СВР Охрид било пријавено дека е нарушен јавниот ред и мир на улицата „8-ми ...
| | веќе видена | слични

Поднесена е кривична пријава против 21 годишниот Т.Ј од село Негорци, гевгелиско, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „неовластено ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Според податоците на Министерството за здравство, на Инфективната клиника во изминативе 24 часа примени се 6 пациенти. Таму вкупно се хоспитализирани 87 ...
сите 595 | | | веќе видена

„Изборите на 15 јули се референдумски важни, бидејќи гласаме за Сигурност и избираме да продолжиме по правиот пат. Спротивната опција на овој пат е Опасност од ...
сите 307 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев и носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 3 на гостувањето на телевизија Канал 5 во емисијата „Само ...
сите 310 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Охрид фaтeн стружанец кој превезувал 50 килограми мapихyaнa

Од:
До кого (е-маил):
Порака: