Запленети 50 килограми марихуана кај Охрид

2 копии
2 копии

Охрид, 26. јули 2019 (ИНПРЕС) – На 25-ти јули 2019 година, околу 23:00 часот во СВР Охрид било пријавено дека е нарушен јавниот ред и мир на улицата „8-ми ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Триесет и седумгодишник предизвикал инцидент во казино во Кочани во раните утрински часови на 26 јули, при што најпрво физички се пресметал со две лица. Потоа, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Арбер Адеми за емисијата „10 минути“ на ТВ 21 изјави дека во училиштата каде има мал број на ученици, таму наставата може да се одвива ...
сите 510 | | | веќе видена

Комисијата за хартии од вредност на 77-тата седница со која претседаваше претседателот на КХВ, Нора Алити, на Еуростандард Банка АД Скопје – Дирекција за ...
сите 125 | | | веќе видена

Согласно Уставот, во следните 20 дена, а лично верувам и порано ќе успееме да формираме Влада и стабилно парламентарно мнозинство кое ќе биде гаранција за ...
сите 164 | | | веќе видена

Над 100.000 граѓани кои земаа плата, пензија или социјална помош останааа без пари со затворањето на Еуростандард банката. Не можат да си ги платат основните ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запленети 50 килограми марихуана кај Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: