Запленети 50 килограми марихуана кај Охрид

2 копии
2 копии

Охрид, 26. јули 2019 (ИНПРЕС) – На 25-ти јули 2019 година, околу 23:00 часот во СВР Охрид било пријавено дека е нарушен јавниот ред и мир на улицата „8-ми ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Триесет и седумгодишник предизвикал инцидент во казино во Кочани во раните утрински часови на 26 јули, при што најпрво физички се пресметал со две лица. Потоа, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 126 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Запленети 50 килограми марихуана кај Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: