Алекса Чанг јавно проговори за проблемот со ендометриозата

летото е во полн ек, а познатите личности не пропуштаат да споделат по некоја фотографија и од нивните летни авантури. Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ е ...
| | веќе видена | слични

 Ниту една свадба не може да помине без фотограф. Но најчесто овие фотографии се „сценирани“ - сите позираат и изгледаат совршено. Свадбените фотографии на ...
| | веќе видена | слични

 Или Ријана почнува да се подмладува, или пак досега ја криела нејзината ќерка од јавноста. Друго објаснување за оваа мала двојничка едноставно нема. Кога ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Чави Симонс е 16-годишниот тинејџер кој важеше за најголем талент од школата на Барселона, по појавувањето на Лионел Меси. Холанѓанецот кој неколку години беше ...
| | веќе видена | слични

 Даниел Кореа е горд татко на 5-годишната Луна, која ја расте сам. Во 2016-та, неговата сопруга Стела ја загубила битката со болеста лупус. Семејството било ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоран Заев да го каже својот став за Гоце Делчев и македонскиот јазик, доста се крие зад празни флоскули, порача потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо ...
сите 374 | | | веќе видена

Емилија Александрова со реакција на протестот и говорот на Христијан Мицковски, која ја пренесуваме интегрално: На денешниот ден кога македонскиот народ ја ...
сите 146 | | | веќе видена

Десетина од хируршкото, интерното и инфективното  одделение се позитивни од овој вирус а над  дваесетина се во самоизолација. Поради потребата од кадри има ...
сите 123 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 148 | | | веќе видена

Педесет и тригодишен пешак бил прегазен од автомобил во селото Подготци, Струшко.Несреќата се случила вчера, а со автомобилот управувал 27-годишник од ...
сите 217 | | | веќе видена

Македонската држава и македонскиот народ живеат во секојдневие во кое се соочени со огромна здравствена и економска криза, што е излезена од контрола, но и со ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алекса Чанг јавно проговори за проблемот со ендометриозата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: