Алекса Чанг јавно проговори за проблемот со ендометриозата

летото е во полн ек, а познатите личности не пропуштаат да споделат по некоја фотографија и од нивните летни авантури. Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ е ...
| | веќе видена | слични

 Ниту една свадба не може да помине без фотограф. Но најчесто овие фотографии се „сценирани“ - сите позираат и изгледаат совршено. Свадбените фотографии на ...
| | веќе видена | слични

 Или Ријана почнува да се подмладува, или пак досега ја криела нејзината ќерка од јавноста. Друго објаснување за оваа мала двојничка едноставно нема. Кога ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Чави Симонс е 16-годишниот тинејџер кој важеше за најголем талент од школата на Барселона, по појавувањето на Лионел Меси. Холанѓанецот кој неколку години беше ...
| | веќе видена | слични

 Даниел Кореа е горд татко на 5-годишната Луна, која ја расте сам. Во 2016-та, неговата сопруга Стела ја загубила битката со болеста лупус. Семејството било ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 274 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 213 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Учесниците на предвремените парламентарни избори ги прават подготовките за настап пред граѓаните, кои треба да гласаат на 12 април. Деновиве тие ги ...
сите 161 | | | веќе видена

Денес Вардар го очекува важен натпревар против Порто на гостински терен (16:00). Сите проблеми во Вардар доведоа до тоа овој натпревар да има огромна важност ...
сите 152 | | | веќе видена

Јирген Клоп мораше уште еднаш да објасни зошто го извади Садио Мане на осминафиналниот дуел со Атлетико Мадрид во Лигата на шампионите и самостојно откри дека ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Алекса Чанг јавно проговори за проблемот со ендометриозата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: