Погледнете го фантастичниот дом на Ријана во Холивуд

Фади Фаваз, поранешниот дечко на Џорџ Мајкл е уапсен поради наводно кршење на лондонската вила на починатиот пејач во која тој живее од неговата смрт, пишува ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Куќата во Лос Фелиз во Калифорнија, во која во 1969 година членовите на озогласениот култ на Чарлс Менсон брутално ги убија Леон и Розмери ла Бјанка е ставена ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Куќата на серискиот убиец Чарлс Менсон ставена на продажба за 1,98 милиони долари Две куќи кои од неодамна се на продажба биле место на светски познати ...
| | веќе видена | слични

Имот со куќа изградена во медитерански стил, во Калифорнија, се најде на продажба по цена од 2 милиони долари. Оваа куќа била во сопственост на Чарлс Менсон, а ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Шабан Шаулиќ има намера да се отсели од вилата на Дедиње вредна еден милион евра. Имено како што пренесуваат српските медиуми Гордана Шаулиќ има ...
| | веќе видена | слични

Токму како актерските ѕвезди, и рок-ѕвездите живеат во големи, раскошни куќи во кои човек лесно може да се загуби. Славниот рокер, Џон Бон Џови, својата вила ...
| | веќе видена | слични

Останато

Европската Комисија е запознаена и ја осудува полициската бруталност против лицата од ромско потекло во Битола минатата недела, јави дописничката на МИА од ...
сите 161 | | | веќе видена

Составот на новиот Извршен комитет на ВМРО-ДПМНЕ ја потврдува деструктивната и антидржавна матрица во која е заглавено ВМРО-ДПМНЕ. Во обид да си ја спаси ...
сите 194 | | | веќе видена

Во последните 24 часа се направени 387 тестирања, а регистрирани се 48 нови случаи на ковид-19. Вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од ...
сите 384 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 102 | | | веќе видена

„Верувам дека Комисијата ќе гледа на позитивниот аспект, низ позитивна призма, како да се гради мостови на соработка, пријателство и слично. Тука е ...
сите 378 | | | веќе видена

Десетте прилепски дрвократци кои деновиве претепаа петмина припадници од шумската полиција од Чашка на патот Извор- Прилеп кај селото Степанци од синоќа се во ...
сите 63 | | | веќе видена

Владата на утрешната седница ќе одлучува дали да има целодневна настава за децата од прво до трето одделение кои со физичко присуство ќе тргнат на училиште на ...
сите 181 | | | веќе видена

Националната платформа за учење на далечина не функционира а во текот на утрешниот ден треба да се одржат првите пробни часови, реагираат од Средношколски глас ...
сите 253 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете го фантастичниот дом на Ријана во Холивуд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: