Како да се подготвите за враќање на работа по летниот одмор?

Првиот заеднички одмор е сериозен тест за секоја врска. „Репортер“ ви открива како да ги заобиколите главните „замки“ кои можат да го претворат вашето ...
| | веќе видена | слични

 Дали планирате наскоро да го посетите Амстердам? Тогаш би било добро да се подготвите со неколку факти за овој прекрасен град. Холанѓаните се навистина добри ...
| | веќе видена | слични

Останато

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 18 | | | веќе видена

Кандидатот за премиер, Насер Зибери, со караванот „Оствари го твојот сон“ го започна своето патување од општина Желино, потоа ги посети околните села, Шемшово, ...
сите 172 | | | веќе видена

„Имаме преговарачка рамка од Европската Унија во која е наведено дека европското законодавство ќе го преведеме на македонски јазик, нашиот идентитет е признат, ...
сите 246 | | | веќе видена

Вечерва, на граѓанската трибина во скопската општина Ѓорче Петров се обратија носителите на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски и Сања Лукаревска и кандидатките за ...
сите 109 | | | веќе видена

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да се подготвите за враќање на работа по летниот одмор?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: