Се зборува на Facebook: Скоро цел тоалет фрлен во водите на Охридското Езеро


Охрид, 16. јули 2019 (ИНПРЕС) – Веста дека неодговорни поединци фрлиле скоро цел тоалет во водите на Охридското Езеро беше една од најкоментираните деновиве на ...
| | веќе видена | слични

Нуркачите од нуркачкиот центар „Акватек“ по пронаоѓањето на кадата во Охридското Езеро сега пронајдоа и вреќа со плочки. „Вреќата со плочки беше лоцирана 2018 ...
| | веќе видена | слични

Охридскиот нуркачки клуб „Акватек“, по извлекувањето на када минатата недела од водите на Охридското Езеро, сега изваде и вреќа со санитарни плочки во близина ...
| | веќе видена | слични

Нуркачите од нуркачкиот центар „Акватек“ откако минатата недела од дното на Охридското Езеро извадија када, сега пронајдоа вреќа со плочки, по пријава од ...
| | веќе видена | слични

Охрид, 22. јули 2019 (ИНПРЕС) – Откако објавија поразителни фотографии на нашиот колективен (и поединечен во овој случај) срам и ја започнаа акцијата за ...
| | веќе видена | слични

Нуркачи од Центарот за нуркање Акватек од Охрид снимија подводни фотографии на полжави и школки кои живеат во Охридското Езеро. Нуркачите велат дека долго ...
| | веќе видена | слични

Нуркачите од нуркачкиот центар „Акватек“ по минатонеделното пронаоѓање на кадата во Охридското Езеро сега пронајдоа вреќа со цигли, по пријавувањето на ...
| | веќе видена | слични

По резилот со кадата , нуркачкиот центар во Охрид, „Акватек“, објави за уште еден. Овој пат, станува збор за вреќа со плочки која нуркачите ја извадиле од ...
| | веќе видена | слични

Нуркачите од „ Акватек” вчера од Охридското Езеро извадија вреќа полна со плочки, која ја лоцирале во 2018 година. „Полека, но сигурно, до крајот на сезонава ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Иницијативата која сега бара смена на Мицкоски, истата лобираше тој да се избере за лидер. Во тој момент немаш друг кандидат за избор.Јас и тогаш не го ...
сите 203 | | | веќе видена

Ветувањето на актуелниот премиер на СДСМ, Зоран Заев државниот јавен обвинител да биде на предлог на опозицијата, дадено пред пет години, сега е неприфатливо ...
сите 132 | | | веќе видена

Во врска со настаните кои се случија изминатите денови каде што беа нападнати полициски службеници, се огласи Европскиот полициски синдикат. „Најостро го ...
сите 22 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 125 | | | веќе видена

Финансиска поддршка за задржување на работните места, бескаматни кредити со грант компонента и државна гаранта шема за полесно земање кредити од комерцијалните ...
сите 252 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се зборува на Facebook: Скоро цел тоалет фрлен во водите на Охридското Езеро

Од:
До кого (е-маил):
Порака: