Нападнал полицаец и завршил во полициска станица

Албански државјанин вчера на полноќ бил приведен од полицијата бидејќи незаконски ловел на планината Галичица. Министерството за внатрешни работи соопшти дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии

Останато

Денеска сме овде заедно со жителите на Крива Паланка, практично е претпоследен ден од кампањата за предвремените парламентарни избори. Денеска завршуваме овде ...
сите 598 | | | веќе видена

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче оствари средба со синдикатот на ГОБ „8ми Септември“ и претседателот на самостојниот синдикат за здравство, ...
сите 205 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 15 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нападнал полицаец и завршил во полициска станица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: