Во вакво издание популарната српска  ТВ водителка  Душица се појавила на промоцијата на новиот спот на Аца Лукас и Маја Беровиќ. Водителката Душица  црвениот  ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аца Лукас има нова девојка, а фотографиите од вљубениот пар со брзина на светлината се раширија во регионот.Поранешната сопруга на Лукас нема ништо против ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Веста за новата девојка на Аца Лукас се прошири со огромна брзина. Да биде уште поинтересно, поранешната сопруга на фолкерот нема ништо против оваа врска, па ...
| | веќе видена | слични

Останато

Разговори за детали, како што се претставени, ниту имало ниту се договорени со ниту една од страните, реагираше Артан Груби од ДУИ, откако медиумите објавија ...
сите 667 | | | веќе видена

Заменик-министерката за образование и наука Елизабета Наумовска изјави дека очекуваат пролонгирање на почетокот на учебната година со цел законско усогласување ...
сите 561 | | | веќе видена

Решението бр.15-14082/1 од 1 јуни 2020 година, што се споделува на социјалните мрежи со штембил на „Еуростандард банка“ АД Скопје, не е документ со кој се ...
сите 250 | | | веќе видена

Охрид, 15. август 2020 (ИНПРЕС) – Во интерес на правовремено и точно информирање на населението кое живее на подрачјето на општините Охрид, Дебрца, Струга, ...
сите 212 | | | веќе видена

По вчерашната најава за замрзнување на односите со шефот на државата, ВМРО-ДПМНЕ денеска консултира правници, какви чекори да преземе затоа што мандатот за ...
сите 170 | | | веќе видена

Доделувањето на мандатот без претходно обезбедено парламентарно мнозинство и без функционално Собрание, според универзитетскиот професор по право, Јетон ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секси водителка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: