Груевски во друштво на атрактивна бринета со длабоко деколте

Ахмет Фират, турски бизнисмен кој живее во Будимпешта, го донесе екс премиерот Никола Груевски во Будимпешта на бизнис-забава, од каде фотографијата со ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот премиер, Никола Груевски, кој избега од земјава и доби азил во Унгарија - присутвуваше на бизнис забава во Будимпешта. Медиумите јавуваат дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По фотографијата која се појави во јавноста на која ексминистерот Никола Груевски стои покрај атрактивна бринета, социјалните мрежи почнаа да се прашуваат која ...
| | веќе видена | слични

На Фејсбук беше објавена фотогалерија од бизнис забава во Будимпешта и на една од сликите е азилантот Никола Груевски. Главен спонзор на настанот, на кој ...
| | веќе видена | слични

Вивиен Чане е името на дамата која се сликаше заедно со поранешниот премиер на Македонија, Никола Груевски, на собир на бизнис-елитата во Будимпешта. Станува ...
| | веќе видена | слични

 Атрактивната Вивиен по професија е економистка, но е позната како инфлуенсерка и модел фриленсер. На нејзиниот инстаграм профил, каде објавува професионални ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Организацискиот одбор на иницијативата „Доста е“ денеска во соработка со месните заедници, организираше протести во четири рурални средини во тетовско со цел ...
сите 155 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 221 | | | веќе видена

Пратениците на вчерашната собраниска седница ја усвоија одлуката за изборот на составот на работните тела на Парламентот, а премиерот Зоран Заев од Куманово ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Груевски во друштво на атрактивна бринета со длабоко деколте

Од:
До кого (е-маил):
Порака: