Капитенот на Арсенал ја бојкотира американската турнеја

3 копии

Искусниот дефанзивец одби да биде дел од составот на Премиерлигашот за турнејата во САД, клубот со соопштение реагираше дека е разочаран од таквата негова ...
| | веќе видена | слични

Турнејата на Арсенал во Америка започна неочекувано турбулентно како никогаш претходно, бидејќи „топчиите“ се соочија со ситуација која никој не можеше да ја ...
| | веќе видена | слични

Неочекувани вести пристигнуваат од Лондон од каде се вели дека искусниот француски дефанзивец, Лоран Кошчиелни одбил да патува со тимот на турнејата во САД. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Фијаското на самитот во Брисел е „втор Букурешт“ за земјата, дури и поопасен од првиот. Во 2008 година имавме јасна насока каде е излезот, овојпат, никој не ...
сите 1532 | | | веќе видена

#ЗЗаминува Заев си заминува, ова му се последните недели/месеци на премиерското столче. Со него си заминуваат и Рашковски, Кики и Фрики, Курто Дудуш, тандемот ...
сите 453 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вели дека очекува утре на лидерската средба да биде постигнат договор за предвремени парламентарни избори, ако ...
сите 217 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Капитенот на Арсенал ја бојкотира американската турнеја

Од:
До кого (е-маил):
Порака: