ДНК за три недели „спечалија“ пола милион


Валентино Тино Стојановски е млад талент на гитара кој е член на бендот 2Bе во кој е заедно со неговиот брат Љупче (вокал и гитара) и Синиша. На видеото подолу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерите на земјите членки на Европската Унија на утрешното заседание ќе прават напори да дојдат до консензуално решение поврзано со почетокот на преговорите ...
сите 145 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Сириската невладина агенција за човекови права објави дека е забележан огромен конвој на сириската армија како го напушта Манбија, уште еден курдски град над ...
сите 802 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДНК за три недели „спечалија“ пола милион

Од:
До кого (е-маил):
Порака: