Париската улична мода инспирација за летни комбинации

Славните ѕвезди, фото-моделите и манекенките често изгледаат совршено кога шетаат на улица, а не само додека се на пистата и кога со шминка шетаат во креациите ...
| | веќе видена | слични

 Одберете го омилениот меѓу најубавите и најсликовитите изгледи на ѕвездата од серијата „Сексот и градот“. Сара Џесика Паркер цели дваесет години го задржа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 236 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 235 | | | веќе видена

Познати се три четврфинални пара на евро-шампионатот во одбојка во машка конкуренција. Досега влез помеѓу најдобрите осум обезбедија: Германија, Русија, ...
сите 329 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Париската улична мода инспирација за летни комбинации

Од:
До кого (е-маил):
Порака: