Тага во семејството на Наинголан: Време е за борба против овој „одвратен ѕвер“...

Раџа Наинголан со својата сопруга е во брак од 2011. година, имаат ќерка Ајша, а Клаудиа Лаи на социјалните мрежи упати емотивно писмо откривајќи една тажна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Драган Миновски денеска беше предложен за разрешување од страна на премиерот Зоран Заев како директор на најбогата државна компанија АД ЕЛЕМ, а тој на својот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нови 160 случаи на заразени со коронавирусот од направени 2.172 тестирања беа регистрирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 ...
сите 569 | | | веќе видена

Народната банка во средата соопшти дека ја одземала дозволата за работа на „Еуростандард банка“, поради неисполнување минимални законски услови за работење, ...
сите 306 | | | веќе видена

Група родители во Хрватска почнаа кампања против физичко присуство на децата на училиште, во услови на влошената епидемиолошка состојба во државата и побараа ...
сите 577 | | | веќе видена

Неколку дена има целосен молк за сомнежот за испумпање на пари од универзалниот снабдувач на струја преку струмичка компанија за обезбедување поради што ...
сите 114 | | | веќе видена

По вчерашната најава за замрзнување на односите со шефот на државата, ВМРО-ДПМНЕ денеска консултира правници, какви чекори да преземе затоа што мандатот за ...
сите 170 | | | веќе видена

Доделувањето на мандатот без претходно обезбедено парламентарно мнозинство и без функционално Собрание, според универзитетскиот професор по право, Јетон ...
сите 240 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тага во семејството на Наинголан: Време е за борба против овој „одвратен ѕвер“...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: