Телетовиќ: Уживав во Евролигата, НБА е здодевна


3 копии

Ноќеска се случи нешто кое за прв пат се случува во историјата на професионалната американска кошарска лига НБА. За прв пат титулата се сели во Канада, откако ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Вицешампионот Голден стејт вориорс потпиша четиригодишна соработка со Ален Смаилагиќ. Српскиот крилен центар минатото лето пристигна во редовите на Воините по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Кризата со пасошите нема да заврши на денот кога ќе пристигнат 100 илјади примероци од Германија. Во моментот за патна исправа чекаат над 20.000 граѓани но се ...
сите 201 | | | веќе видена

Факти на денот: 1. Зоран Заев фатен во криминал диктира пресуди на Врховен суд. 2. Зоран Заев тргувал со 8-те пратеници, фатен како им ветува паѓање на случаи. ...
сите 284 | | | веќе видена

Вчера вечер во 22.30 часот на крстосница од бул.Браќа Ѓиноски и ул.Никола Парапунов во Гостивар се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Телетовиќ: Уживав во Евролигата, НБА е здодевна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: