Пол Џорџ во Клиперс за тренер ќе го има таткото на девојката која со години ја изневеруваше

Пол Џорџ пред неколку години за малку ќе станеше зет на тренерот Док Риверс. НБА ѕвездата се забавуваше со ќерката на тренерот, Кајли. Сепак врската се ...
| | веќе видена | слични

Чак Норис, Арнолд Шварценгер, Крис Браун се дел од ѕвездите кои некои од своите деца ги добиле непланирано, по секс за една вечер. Тие велат дека нивниот живот ...
| | веќе видена | слични

Познатиот НБА тренер Док Риверс ќе соработува во Клиперс со несудениот зет – Пол Џорџ. Џорџ во 2014 година беше во сериозна врска со ќерката на Риверс, Кејли. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 192 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче на денешната прес-конференција информираше дека на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби починал маж од ...
сите 231 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче во неколку наврати потенцираше дека се вршат голем број на тестирања, односно дека досега се направени помеѓу 4000 и 5000 ...
сите 159 | | | веќе видена

Шефот на унгарската дипломатија Петер Сијарто истакна дека помошта за Македонија можат да си ја дозволат бидејќи поврзувањето меѓу Кина и Унгарија оди многу ...
сите 99 | | | веќе видена

На дебатата најавени се обраќања на претседателот на државата Стево Пендаровски, техничкиот премиер Оливер Спасовски и шефот на канцеларијата за врски на НАТО ...
сите 217 | | | веќе видена

Во функција е првиот кол центар за поддршка на бизнисот и на граѓаните за сите економските прашања во услови на справување со кризата. Компаниите и физичките ...
сите 345 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пол Џорџ во Клиперс за тренер ќе го има таткото на девојката која со години ја изневеруваше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: