Ја загубивте или ви ја украдоа картичката… што потоа?

Најчесто се претпоставува дека авионскиот лет може да претставува вистински стрес за за децата.Следните совети ќе ви помогнат патувањето да го направите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 78 случаи на Ковид-19 беа регистрирани во текот на вчерашниот ден. Иако бројката е значително помала во однос на претходните недели, сепак надлежните ...
сите 367 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 18 | | | веќе видена

„Имаме преговарачка рамка од Европската Унија во која е наведено дека европското законодавство ќе го преведеме на македонски јазик, нашиот идентитет е признат, ...
сите 234 | | | веќе видена

Оливер Спасовски, техничкиот премиер на Македонија, синоќа на предизборна средба со граѓани од Чаир најави четврт сет на економски мерки за справување со ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ја загубивте или ви ја украдоа картичката… што потоа?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: