Беља тврди дека Рашковски бил инволвиран во тендери во здравството


Поранешниот економски директор на клиниката за гинекологија во скопскиот клинички центар, Валон Беља тврди дека генералниот секретар на Владата, Драги ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Република Македонија под водството на криминалната банда и аболицираниот Заев е загубена држава. Држава во која граѓаните ја загубија надежта дека може да биде ...
| | веќе видена | слични

Башибозукот на криминалната банда и шерифите на Заев ги одвраќаат странските инвеститори да инвестираат во Македонија, се нагласува во соопштението од ...
| | веќе видена | слични

Помина повеќе од две години откако СДСМ е на власт, а животот којшто го ветуваa дојде само за Зоран и Вице Заеви, за Анѓушев, Рашковски и нивните блиски. ...
| | веќе видена | слични

Со потекло од Струмица, генералниот секретар на Владата Драги Рашковски, доаѓа на оваа позиција по предлог на премиерот Зоран Заев, како човек од доверба. Се ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Со Република Македонија раководи криминална банда на чело со аболицираниот криминалец Зоран Заев. Од ден во ден се зголемува бројот на корупциски скандали во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 209 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 140 | | | веќе видена

Дојде и 15 јули денот кога македонскиот народ може да си го даде својот глас, јас се надевам на убедлива и сигурна победа на ВМРО-ДПМНЕ, може тоа да се види ...
сите 383 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Беља тврди дека Рашковски бил инволвиран во тендери во здравството

Од:
До кого (е-маил):
Порака: