Ќе има ли спас од дождот - УХМР со временска прогноза за цела недела


13 копии
7 копии
3 копии
4 копии
повеќе

Останато

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски на средби со граѓаните од Куманово најави дека дополнително ќе се зголеми опфатот на граѓани кои добиваат домашна ...
сите 460 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, попладнево во Струга оствари средба со докторите и медицинските сестри од Општата болница, Заводот за нефрологија, ...
сите 115 | | | веќе видена

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети вели дека Зоран Заев, после секоја изјава против ДУИ, му се јавува да му се извини дека не го мислет тоа што го кажа и дека ...
сите 141 | | | веќе видена

МВР соопшти дека полицијата и Државниот пазарен инспекторат вчера затекнале еден угостителски објект кој не ги почитувал владините препораки и здравствените ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе има ли спас од дождот - УХМР со временска прогноза за цела недела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: