МЕТЕОАЛАРМ: Македонија во жолта фаза - попладне доаѓа големо невреме

2 копии
12 копии

Под влијание на топол бран утре и во среда максималните температури насекаде ќе бидат над 30, а на повеќе места ќе надминат и 35 степени. Зголемената влажност ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Академијата за судии и јавни обвинители „Павел Шатев“ во денешното соопштение наведува дека при составување на ранг листата на слушатели за прием во почетна ...
сите 99 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски на средбите со жители во Љуботенски пат, општина Бутел, најави дека со новата развојна економија продолжува ...
сите 116 | | | веќе видена

Филипче прогнозираше 2000, а Македонија за жал ја надмина бројката од 7000 заболени. Тоа е резултат на неодговорноста и неспособноста на оваа власт на Заев. ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МЕТЕОАЛАРМ: Македонија во жолта фаза - попладне доаѓа големо невреме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: