Коцкари саделе марихуана во луксузна вила (ВИДЕО)

Поранешниот германски тенисер, Борис Бекер, ги ставил на аукција личните работи, трофеи и сувенири во вредност од 230.000 милиони евра за да собере пари и да ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Еден од најпознатите поранешни тенисери ги стави на аукција своите лични работи, трофеи и сувенири во вредност од 230,000 евра со цел да собере пари за да си ...
| | веќе видена | слични

На славниот германски тенисер Борис Бекер во јуни 2017 година лондонскиот суд му прогласи банкрот, откако не беше во можност да ги исплати своите борчови кон ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестите во Либан поради големата експлозија во Бејрут продолжија и вечерва, иако Владата на Хасан Диаб си даде оставка. Протестите во Либан започнаа само ...
сите 650 | | | веќе видена

ЗАЕВ И АХМЕТИ НЕ СЕ ДОГОВОРИЈА Разговорите продолжуваат, изјави попладнево Зоран Заев, лидерот на СДСМ по средбата со Али Ахмети, претседателот на ДУИ во ...
сите 241 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 126 | | | веќе видена

Течат последните неколку дена во кој претседателот Пендаровски треба да го даде мандатот за формирање на влада согласно резултатите од изборите на 15 јули. ...
сите 322 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Коцкари саделе марихуана во луксузна вила (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: