Зошто Џим Кери никогаш не прави селфи фотографии?


Една од најомилените ѕвезди на Холивуд актерот Кијану Ривс , дефинитивно спаѓа во групата најсакани познати личности. Поради неговата непосредност, природност ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Киану е најдобарата личност што постои, прогласете го за личност на годината. Киану тајно донира милиони за детските болници и во други хуманитарни ...
| | веќе видена | слични

Актерот Кијану Ривс ја стекна титулата Омилениот човек на интернет и за тоа има безброј причини. Почнувајќи од неговата скромност и приземјеност, до начинот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерот Киану Ривс веќе некое време е една од најомилените холивудски ѕвезди, а тоа обожување на славниот глумец отишло толку далеку, што повеќе од 70.000 луѓе ...
| | веќе видена | слични

Се чини како обожавателите да не можат да одолеат на актерот Кијану Ривс, а како што изгледа, на него не може да одолее ни филмското студио „Марвел Студиос“, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Техничкиот премиер Оливер Спасовски во своето гостување на Канал 5 кажа дека се размислува во наредните два месеци да се воведат нови мерки, покрaј во ...
сите 341 | | | веќе видена

За најновата состојба на бројот на заболени и сите други информации поврзани со коронавирусот денеска на пресконференција ќе зборува министерот за здравство ...
сите 170 | | | веќе видена

Здравствените работници во Штип се разочарани и лути, бидејќи дел од лицата кои се во самоизолација, но и членови на нивните семејства, се шетаат низ ...
сите 124 | | | веќе видена

Средства за заштита има доволно. Имавме доволно количина и на маски и на раквици и на заштитна опрема и ги имаме и сега. Факт е дека тие маски, таа заштитна ...
сите 129 | | | веќе видена

На 27 март 2020 година, Соединетите Држави, како депозитар, го примија инструментот за пристапување на Република Северна Македонија во Северноатлантскиот ...
сите 135 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека на веб-страницата на Институтот за јавно здравје во делот за извештаи за состојбата со коронавирусот во земјата, ...
сите 218 | | | веќе видена

Ова на Скопје му покажува дека склучувањето на политички храбри договори со соседите на крајот се исплатува. Но, времето да се стигне до оваа точка исто така ...
сите 342 | | | веќе видена

Владата денеска на седница ја разгледа и усвои Информација за регионалните и ЕУ активности со цел олеснување на транспортот и трговијата на стоки по појавата ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто Џим Кери никогаш не прави селфи фотографии?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: