Ферлан Менди има неверојатна животна приказна

2 копии

Реал Мадрид пред неколку дена го купи левиот бек Ферланд Менди од Лион за 50 милиони евра. Младиот дефанзивец зад себе имаше одлична сезона во Лион, но ретко ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ферлан Менди се придодаде во клубот на познати играчи кои не се прославија на своите промоции во големите клубови, откако вчера имаше доста комични движења за ...
| | веќе видена | слични

Многу играчи на Реал Мадрид позади себе имаат разочарувачка сезона, а еден од нив секако е Марсело. Марсело имаше сезона за заборав, често беше на клупата, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ферлан Менди вчера и официјално беше промовиран за ново засилување на Реал Мадрид, трансфер кој после подолго време ќе му донесе сериозна конкуренција на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Иако недела е вообичаен ден за масовни дружби на скопјани во парк-шумата Водно денеска и покрај топлото време повеќето од граѓаните останаа дома. А оние кои ...
сите 317 | | | веќе видена

Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија – КСС во период на вонредна состојба предизвикана од пандемија од корона вирусот, а во неможност својот ...
сите 339 | | | веќе видена

Нова герила акција, овој пат пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ. Пред „белата палата“ во Центарот на Скопје се појави Компас на кој стрелките се насочени кон ЕУ и ...
сите 134 | | | веќе видена

Стратешките цели се реализираат. Станавме членка на НАТО и почнавме преговори за членство во ЕУ, изјави на прес-конференција, пратеникот од СДСМ, Хари ...
сите 398 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ферлан Менди има неверојатна животна приказна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: