Среде раскрсница во Скопје затресе со задникот и ги шокираше возачите /ВИДЕО/


Без сомнение топлото време на сите ни мава во глава, но една девојка решила додека чека на семафор малку да се раздвижи и да ги раздрма возачите во редот зад ...
| | веќе видена | слични

Контроверзната и провокативна раперка Карди Б од секоја своја јавна појава и настап се обидува да направи провокација и засега бескомпромисно гоправи тоа. Со ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Паниката на ВМРО-ДПМНЕ кулминира, стравот од правдата и одговороност за сите што го прекришиле законот е се поголем. Стоилковски ја утнал адресата, вистинското ...
сите 342 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Среде раскрсница во Скопје затресе со задникот и ги шокираше возачите /ВИДЕО/

Од:
До кого (е-маил):
Порака: