ДАРКО ЛАЗИЌ МОРА ИТНО НА ОПЕРАЦИЈА, на овие компликации не се надеваше ниту бремената свршеница


Пејачот Дарко Лазиќ наскоро мора да направи уште две операции од кои едната итна.Според српските медиуми лекарите на пејачот прво мораат да му го отстранат ...
| | веќе видена | слични

Дарко Лазиќ доби син заедно со вереницата Марина Гагиќ. Пејачот има ќерка од првиот брак со Ана Севиќ, но на синот му се израдува како мало дете. Славел под ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата вереница Марина Гагиќ, денеска во раните утрински часови станаа родители на малиот Алексеј. Марина се породи во 7 часот и 15 ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Дарко Лазиќ вчера стана татко по втор пат и доби син. Неговата свршеница Марина Гагиќ на свет го донесе нивното прво заедничко дете на кое парот му го ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Дарко Лазиќ вчера доби син откако неговата свршеница Марина Гагиќ се породи и на свет го донесе заедничкото нивно прво дете Алексеј. Пејачот кој ума ...
| | веќе видена | слични

Српскиот пејач Дарко Лазиќ и неговата втора жена утрово станаа родители на син, Андреј, а за среќната вест Дарко прво се пофалил на социјалните мрежи, а веднаш ...
| | веќе видена | слични

Веста дека Дарко Лазиќ станал татко го одушеви регионот.Имено пеачот по втор пат станал татко, со што на својот Инстаграм гордо открил како ќе се вика неговиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 256 | | | веќе видена

Северна Македонија стана 30-та земја-членка на НАТО. Кои се бенефитите од пристапувањето, за земјата и за НАТО? Ова е голем ден, историски ден за Северна ...
сите 359 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Куманово поднесе Предлог за издавање казнен налог против две лица, обвинети за кривично дело Непостапување според здравствените ...
сите 273 | | | веќе видена

Интервју со Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии, за најавените економски мерки од страна на лидерот на СДСМ, Зоран Заев. Беџети нуди прецизни ...
сите 199 | | | веќе видена

Невидено е до сега и нечуено, хуманитарните акции кои ги организира било која Влада во светот да бидат платени и на терет на оние кои што им се даваат. Откако ...
сите 249 | | | веќе видена

Во сите држави од регионот властите воведоа слични мерки околу ограничувањето на движењето за спречување на ширењето на коронавирусот. Полициски час нема во ...
сите 130 | | | веќе видена

Вкупно 14 угостителски објекти се затворени во периодот од 24 часа, од 7 часот вчера до 7 часот изутринава на подрачјето на Тетово бидејќи работеле спротивно ...
сите 353 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДАРКО ЛАЗИЌ МОРА ИТНО НА ОПЕРАЦИЈА, на овие компликации не се надеваше ниту бремената свршеница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: