Животот со мачка, низ 20 илустрации

 Има нешто навистина вознемирувачко во делата на Џон Холкрофт, но на добар начин. Кога ги гледате неговите илустрации, не можете а да не почувствувате како да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Љубчо Георгиевски вели дека не е ништо друго освен Македонец, а тоа, како што потенцира, го кажал и во Бугарија. Претседателот на ВМРО-Народна партија, како ...
сите 208 | | | веќе видена

РС Македонија не може да го реши проблемот со Бугарија ако не прифати европски вредности. Ако некое општество сè уште не е подготвено да ги прифати европските ...
сите 219 | | | веќе видена

Во земјава денеска со специјален транспорт преку компанијата „ДХЛ“ треба да стигне првата пратка вакцини против КОВИД-19, кои Министерството за здравство ги ...
сите 395 | | | веќе видена

Губитникот Христијан Мицкоски, главниот кочничар на сите процеси кои ја носат државата напред, реди порази во низа. Мицкоски многупати покажа дека нема никаков ...
сите 168 | | | веќе видена

Владата најави дека оваа година ќе биде антокорупциска и дека влегува во бескомпромисна борба против корупцијата и криминалот на сите нивоа и токму поради. ...
сите 46 | | | веќе видена

Претседателот на Либерал-демократската партија, Горан Милевски експресно ја отфрли идејата за широка Влада што вчера ја начна премиерот Зоран Заев. Според ...
сите 146 | | | веќе видена

Зоран Заев, по криминални и украдени избори, по злоупотреба на вонредна состојба, по извршен масовен поткуп, по притисоци, закани, уцени, по менување изборен ...
сите 146 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Животот со мачка, низ 20 илустрации

Од:
До кого (е-маил):
Порака: