Страшни компликации: Дарко Лазиќ мора на итна операција на која ќе му биде отстранет бубрегот!


Дарко Лазиќ наскоро ќе мора на уште две операции, од кои едната е итна! Всушност, Лазиќ ќе мора да го отстрани еден бубрег што престана да функционира поради ...
| | веќе видена | слични

Српскиот пејач Дарко Лазиќ и неговата втора жена утрово станаа родители на син, Андреј, а за среќната вест Дарко прво се пофалил на социјалните мрежи, а веднаш ...
| | веќе видена | слични

Веста дека Дарко Лазиќ станал татко го одушеви регионот.Имено пеачот по втор пат станал татко, со што на својот Инстаграм гордо открил како ќе се вика неговиот ...
| | веќе видена | слични

Дарко Лазиќ, дочекал убави денови во својот живот. Имено неговата вереница Марина наскоро треба да се породи, а Дарко поради тоа е среќен и возбуден.Еден ...
| | веќе видена | слични

Дарко Лазиќ пред бракот со Ана Севиќ беше со уште една пејачка, која во јавноста е поната по многу скандалозно однесување. Во прашање е контроверзната Дуња ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во Куманово досега се регистирани 85 случаи на заболени лица од коронавирус. Само во текот на вчерашниот ден се забележани 23 нови случаи. Општина Куманово ...
сите 668 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Безбедносната состојба на подрачјето на седум општини што ги покрива СВР Охрид е стабилна. Изминатово деноноќие, во периодот од 21 часот на 3 април до 7:00 ...
сите 309 | | | веќе видена

Министерството за здравство, по добиената информација од Институтот за јавно здравје, соопшти дека од денеска потврдените пет случаи во Штип, по завршувањето ...
сите 100 | | | веќе видена

Директорката на Гинеколошко акушерската клиника во Скопје Викторија Јовановска денеска изјави дека родилката со коронавирус е во добра здравствена состојба и е ...
сите 33 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Страшни компликации: Дарко Лазиќ мора на итна операција на која ќе му биде отстранет бубрегот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: