Невреме во Крива Паланка, паѓа град со големина на орев


2 копии
2 копии
4 копии

Рано утринава во 01 часот и 35 минути на магистралниот пат Куманово – Крива Паланка, 15 – годишник од Крива Паланка управувајќи мотоцикл „Зон Шен“ без ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Во Крива Паланка се одржа традиционалната авантуристичко-адреналинска манифестација „Џип рели Калин Камен 2019“ во организација на локалната самоуправа на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Од рано изутринава нормализиран е сообраќајот на магистралниот пат А2 Страцин – Крива Паланка, кај месноста „Споменик“, соопшти Автомото сојузот. Сообраќајот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 191 | | | веќе видена

Лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за само 4 дена обезбеди две големи донации за заштита на здравствените работници од две земји членки на ...
сите 229 | | | веќе видена

Негативен бил тестот за корона вирус кај пациентот од Кратово кој синоќа почина во ГОБ 8-ми септември. Иако вчеравечер од болницата неофицијално го водеа како ...
сите 228 | | | веќе видена

Владата конечно се изјасни околу тоа како годишните одмори ќе ги користат вработените во јавниот сектор. На својата вчерашна седнива таа донела Уредба со ...
сите 323 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 7. април 2020 (Inpress) – Во Клиничката болница во Битола пристигнаа сите пациенти од болницата во Охрид, во центарот којшто е регионален за ...
сите 59 | | | веќе видена

Водителката на „Топ Тема“ Снежана Лупевска Созен со замерка до министерот Филипче, анкетите не се соодветни, во ова време не треба да се прашува дали доаѓа од ...
сите 555 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Невреме во Крива Паланка, паѓа град со големина на орев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: