Паркер замина во пензија со многу трофеи од двете страни на Атлантикот

Францускиот бек има четири титули во НБА со Сан Антонио, по двапати бил најдобар кошаркар на Европа, најефикасен на ЕП и добитник на европскиот кошаркарски ...
| | веќе видена | слични

Останато

Уште две лица починаа,бројката на жртви се искачи на 19. Во функција се става и Градската болница „8ми Септември“. Десет отсто од заболените се здравстени ...
сите 543 | | | веќе видена

Девојка стуткана во ќоше, еден снима на мобилниот, а другиот ја удира со клоци и боскови по стомакот, грбот и главата, потоа улогите си ги менуваат. Рацете и ...
сите 193 | | | веќе видена

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 231 | | | веќе видена

- Во моментов нема докази дека животните домашни миленици, кучиња или мачки можат да бидат заразени со новиот коронавирус. Многу е важно во овој период да се ...
сите 158 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил исрази благодарност до сите оние кои се во првите редови во борбата со коронавирусот. Сите ...
сите 206 | | | веќе видена

Мажот е татко на инфицирано лице кое пред неколку дена е примено во ЈЗУ Општа болница Велес откако останатите членови на семејството се изолирани во домашни ...
сите 273 | | | веќе видена

Професорот и член Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, Трајко Славески упати жестоки критики кон Владата за мерките за помош на претпријатијата кои што се погодени ...
сите 487 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, заменичката на претседателот на Владата и министерка за одбрана Радмила Шекеринска и ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Паркер замина во пензија со многу трофеи од двете страни на Атлантикот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: