Директорот на Атлетико го издаде Гризман: Уште пред три месеци знам каде ќе игра, тоа е Барселона!

Генералниот извршен директор на Атлетико Мадрид, Мигел Анхел Гил Марин откри дека Антоан Гризман карирата ќе ја продолжи на Камп Ноу, вели дека уште од месец ...
| | веќе видена | слични

Француски „Ле Паризиен“ пишува дека Барселона сака да го ангажира Антоан Гризман, но причината поради која планира да го направи тоа го налутила Французинот. ...
| | веќе видена | слични

„Ле Парисиен“ објави дека фудбалерот е во една доста неповолна позиција откако се појавија шпекулации низ медиумите дека Барселона би можела да го комплетира ...
| | веќе видена | слични

Нејмар во 2017. година во трансфер вреден 222 милиони евра ја напушти Барселона и премина во ПСЖ. Бразилецот од своето доаѓање во Франција до денеска одигра 58 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Луис Суарез одигра маестрален прв меч на Копа Америка, но она што им привлече посебно внимание на уругвајските медиуми беше неговиот физички изглед по ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во рамките на кампањата „За обнова на Македонија“ се обрати пред жителите Македонски Брод.Тој им ...
сите 361 | | | веќе видена

-Мора да направиме се за да го зачуваме здравјето на граѓаните, и тоа го правиме низ овие изборни собири коишто ги одржуваме на изборната кампања. И многу е ...
сите 423 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 26 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 93 | | | веќе видена

Изминатите нeколку денови се намалува бројот на приеми споредено со тоа што беше пред десеттина дена кога имаше огромен број пациенти кои доаѓаа во болница и ...
сите 298 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски носител на листата кандидати за пратеници во ИЕ 2 на вечерашното гостување на изборната програма на ...
сите 299 | | | веќе видена

Во 2016 година седнавме и се договoривме дека сме различни по многу основи, етничка припадност, верска припадност, професија, по многу други работи, ама имаме ...
сите 210 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Директорот на Атлетико го издаде Гризман: Уште пред три месеци знам каде ќе игра, тоа е Барселона!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: