Што е следно за глумиците од „Игра на тронови“? Каде ќе ги гледаме Серси, Арја, Санса?


Во „Игра на тронови“ се запознавме со неколку силни женски карактери. Сега кога серијата конечно заврши, можеби се прашувате што е следно за овие прекрасни ...
| | веќе видена | слични

Актерката Лина Хедеј која во „Игра на троновите“ ја глуми омразената кралица Серси, откри дека постои избришана сцена со која нејзиниот лик можеби би бил ...
| | веќе видена | слични

Актерката Лана Хиди која во „Игра на тронови“ ја толкуваше улогата на Серси откри дека постои избришана сцена која нејзиниот лик можеби ќе го прикажеше во ...
| | веќе видена | слични

Иако последната епизода од „Игра на троновите“ беше емитувана пред еден месец, голем број фанови и понатаму не можат да се помират со тоа како заврши серијата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Земјите кои имаат широко распространета програма за вакцинирање со БСЖ имаат стапка на смртност од коронавирус речиси шест пати пониска од нациите коишто не ја ...
сите 195 | | | веќе видена

Четири лица од Берово, членови на едно семејство се обинети дека свесно го прекршиле полицискиот час во текот на викендот.И покрај тоа што знаеле за мерките ...
сите 224 | | | веќе видена

Министерот Наќе Чулев денеска во име на Министерството за внатрешни работи предаде заштитна опрема и средства за три јавни здравствени установи. Донацијата се ...
сите 97 | | | веќе видена

-Локалните штабови се исклучително значајни за справувањето со КОВИД 19, особено во руралните средини, истакна Османи кој воедно е и главен координатор на ...
сите 66 | | | веќе видена

На онлајн конференцијата наречена „Борба против COVID-19 со технологија“, Huawei се пофали со технолошки решенија кои, како што посочуваат од компанијата, ...
сите 21 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што е следно за глумиците од „Игра на тронови“? Каде ќе ги гледаме Серси, Арја, Санса?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: