Во Реал очекуваат 70 илјади луѓе на презентацијата на Азар


Еден Азар си го оствари својот животен сон со трансферот во Реал Мадрид, но за разлика од Тибо Куртоа, белгискиот крилен напаѓач се раздели со Челси на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден Азар немал долго збогување со своите соиграчи од Челси, им се заблагодарил, им кажал дека ги сака и ја напуштил заедничката група на „ВатсАп“.Еден Азар е ...
| | веќе видена | слични

Белгискиот фудбалер Еден Азар официјално беше претставен минатата недела како нова засилување на Реал Мадрид. Азар беше пречекан на „Сантијаго Бернабеу“ од над ...
| | веќе видена | слични

Еден Азар минатата ноќ беше официјално претставен како ново големо засилување на Реал Мадрид, а дури 50.000 навивачи дојдоа да го видат Белгијецот за првпат во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште едно лице почина од коронавирус во Србија во последните 24 часа, а потврдени се и 48 нови случаи на заразени со вирусот во земјата. Според извештаите на ...
сите 884 | | | веќе видена

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Во пресрет на евентуалната нова лидерска средба од владејачката коалиција предводена од СДСМ, велат дека нема отстапки од избори на 5 јули, бидејќи на државата ...
сите 620 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 300 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 155 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп е единствениот кој има право да се повика на Законот за бунт и доколку е потребно, ќе го искористи, изјави портпаролката на ...
сите 224 | | | веќе видена

Граѓани да ги избегнуваат фамилијарните собири и да не ги одбиваат тестирањата за Ковид-19. Демократската унија за интеграции денеска упати ваков апел до ...
сите 204 | | | веќе видена

Сопственикот на локалот кој ноќеска го угости Христијан Мицкоски спротивно на протоколите, се соочува со кривична одговорност. По тензичната вечер на улицата ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Реал очекуваат 70 илјади луѓе на презентацијата на Азар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: