СЈО: Новообјавените разговори на Фејсбук профилот на „Ел Чека“ не потекнуваат од СЈО

Специјалното јавно обвинителство во врска со написите објавени во дел од медиумите и различните толкувања на вчерашната изјава на специјалната јавна ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Обвинителството со кое шефува Катица Јанева ја дообјаснува , 24 часа откако таа кажа дека СЈО не може да гарантира дали од таму протекле бомбите на Ел Чека. Со ...
| | веќе видена | слични

Реконструкција, враќање на мандатот или нови избори – добивањето или не на датумот за старт на преговорите со Европската унија ќе ја одреди судбината на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 273 | | | веќе видена

Надлежностите околу гонењето на кривични дела кои се поврзани и произлегуваат од незаконското следење на комуникациите или предметите на СЈО се клучниот камен ...
сите 332 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЈО: Новообјавените разговори на Фејсбук профилот на „Ел Чека“ не потекнуваат од СЈО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: