СЈО: Бомбите на „Ел Чека“ не потекнуваат откај нас

2 копии
5 копии

Обвинителството со кое шефува Катица Јанева ја дообјаснува , 24 часа откако таа кажа дека СЈО не може да гарантира дали од таму протекле бомбите на Ел Чека. Со ...
| | веќе видена | слични

Реконструкција, враќање на мандатот или нови избори – добивањето или не на датумот за старт на преговорите со Европската унија ќе ја одреди судбината на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонското судство, наместо да ги урива барикадите на непрофесионално работење да се ослободи од баукот на судења во неразумен рок, во последниве два дена, ...
сите 282 | | | веќе видена

Објавени се нови инсерти од моментот кога две ракети го погодија украинскиот патнички авион над иранската престолнина, при што загинаа 176 лица во авионот. ...
сите 446 | | | веќе видена

Целата работа околу начинот и условите на користење на службените возила на МВР се сведува на фактот што истите беа несоодветно и непрофесионално користени. ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЈО: Бомбите на „Ел Чека“ не потекнуваат откај нас

Од:
До кого (е-маил):
Порака: