На лошото време му нема крај: УХМР издаде ново метео предупредување

5 копии

Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност, информираат од Управата за хидрометеоролошки работи. Од таму додаваат дека во текот на ...
| | веќе видена | слични
36 копии
9 копии

Времето во земјава ќе биде сончево и значително потопло со мала до умерена облачност. Попладне во планинските подрачја, особено во западните делови ќе има ...
| | веќе видена | слични
14 копии

Охрид, 8. јуни 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево и значително потопло со мала до умерена облачност. Попладне во планинските подрачја во западните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денеска времето во целата земја преовладуваше сончево и топло време.Утре времето ќе биде сончево и значително потопло со мала до умерена облачност. Попладне во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Список со 148-те Македонци за чие враќање од Малта во државата се организира специјален чартер лет од Владата осамна на социјалните мрежи. Листата предизвика ...
сите 220 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, одговарајќи на прашање во интервју во Дневникот на телевизија Сител зборуваше и за предлог мерките кои ги понуди опозицијата ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На лошото време му нема крај: УХМР издаде ново метео предупредување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: