Прегазена млада девојка

15 копии
4 копии
4 копии

Едно лице е тешко повредено во сообраќајна несреќа којашто во неделата околу пладне се случила во охридско кога автобус се судрил со два автомобил, информира ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Еден пратеник од владејачкото мнозинство е позитивен на коронавирус, а уште еден е тестиран и за него се чекаат резултати. Ова, како што појасни координаторот ...
сите 461 | | | веќе видена

Пред нас е клучниот меч за пласман во втората фаза на мундијалот во Египет, а за да се случи тоа Македонија ќе треба да го потврди фаворитскиот статус и да ...
сите 151 | | | веќе видена

Во инцидентот со палењето на бугарскот знаме што предизвика остри реакции во јавноста и демарш од Бугарија, се идентификувани три лица и во соработка со ...
сите 174 | | | веќе видена

Судењето за организаторите на настаните во Собранието од 27 април 2017 година продолжува на 28 јануари 2021 година, откако на денешното рочиште беа сослушани ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Прегазена млада девојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: