Зошто принцот Вилијам толку долго чекал за да ја запроси Кејт Мидлтон?


Претседателот на САД, Доналд Трамп и првата дама на соединетите држав, неговата сопруга Меланија, вчера ја зпочнаа тридневната официјална посета на Велика ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Новата одлука на принцот Хари и Меган Меркл го здрма целото кралско семејство, многумина тврдат дека засега нарушени се односите помеѓу Хари и неговиот брат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот актер, продуцент и режисер Роб Лоу во последниот разговор со медиумите се осврнал сосема неочекувано на физичкиот изглед на британскиот принц ...
| | веќе видена | слични

Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата. Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не би си ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зоран Заев да договара пресуди и да вели дека без него судски одлуки не се носеле, тоа е класично уривање на правниот систем во Македонија, изјави новинарот ...
сите 271 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти на денот:Венко Филипче штанцаше милионски тендери, но не знае да ги заштити граѓаните од Корона вирусот.ЈО молчи и не отвора постапка ...
сите 240 | | | веќе видена

Судењето за изборни нерегуларности „Титаник“ продолжува на 5 март поради отсуство на обвинетиот Кирил Божиновски. На денешното рочиште требаше да бидат ...
сите 89 | | | веќе видена

Преговорите за евентуалната голема предизборна македонско албанска коалиција се пред самиот финиш и се водат интензивно и со БЕСА но и со останатите коалициски ...
сите 144 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто принцот Вилијам толку долго чекал за да ја запроси Кејт Мидлтон?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: