Документарка за депресија на БиБиСи со Тиери Анри, принц Вилијам, Дени Роуз


„Може да кажеш само еден збор кој може да го оценат како слабост и веќе нема да можеш да излезеш на терен, зошто моментално стануваш предмет на потсмев кај ...
| | веќе видена | слични

Новата одлука на принцот Хари и Меган Меркл го здрма целото кралско семејство, многумина тврдат дека засега нарушени се односите помеѓу Хари и неговиот брат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американскиот актер, продуцент и режисер Роб Лоу во последниот разговор со медиумите се осврнал сосема неочекувано на физичкиот изглед на британскиот принц ...
| | веќе видена | слични

Во разговор со странските медиуми актерот Роб Лоу јавно го исмеа принцот Вилијам поради неговото губење на косата. Роб Лоу нагласи дека тој никојпат не би си ...
| | веќе видена | слични

Во книгата „William & Catherine“ од авторот Андру Мортон за кралскиот пар, додека сè уште биле во љубовна врска, зборувале нивните пријатели и познаници. ...
| | веќе видена | слични

 Принцезата Дијана со разводот и сите скандали околу неа се смета за „најнепогодна“ личност од кралското семејство, зошто тогаш Кејт да учи токму од неа? Да ...
| | веќе видена | слични

Пријателите тврдат дека врската им била катастрофална, полна со кавги проблеми. Ендру Мортон, авторот на книгата „Вилијам и Кетрин“ (William i Catherine), ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 227 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика беше разрешена откако одби да ја тргне таблата на министерството на кое наместо новото име Северна Македонија, стоеше ...
сите 204 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 184 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 95 | | | веќе видена

Ливерпул со неповолни 1:0 загуби на гостувањето во шпанската престолнина против Атлетико Мадрид, ситуација која секако не ја посакуваа играчите на англискиот ...
сите 119 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Документарка за депресија на БиБиСи со Тиери Анри, принц Вилијам, Дени Роуз

Од:
До кого (е-маил):
Порака: