Први претпоставки: Како ќе изгледа бебето на Меган и Хари кога ќе порасне? (фото)


 Колку и да е прерано и можеби за некој малку бизарно, сепак веќе ги имаме претпоставките за тоа како ќе изгледа принцот Арчи кога ќе порасне. Земајќи ги ...
| | веќе видена | слични

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, има двојничка. Бегоња Вилачис Кога шпанската адвокатка и политичарка Бегоња Вилачис неодамна се појави во јавноста со своето ...
| | веќе видена | слични

 Опсесијата со Меган Маркл секојдневно доживува неверојатни размери. Војвотката од Сасекс повторно е во центарот на вниманието по раѓањето на нејзиното прво ...
| | веќе видена | слични

Војводата од Сасекс минатата недела престојуваше во главниот град на Италија во кој присуствувал на хуманитарен настан на кој се собирале средства за заболени ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари беше на хуманитарен настан во Италија, а до таму леташе со економска класа. Тој ги изненади сите патници, а откако го препознале бил фин и ...
| | веќе видена | слични

Војводата од Сасекс минатата седмица престојувал во главниот град на Италија каде присуствувал на хуманитарен настан на кој се собирани парични средства за ...
| | веќе видена | слични

Новата одлука на принцот Хари и Меган Меркл го здрма целото кралско семејство, многумина тврдат дека засега нарушени се односите помеѓу Хари и неговиот брат ...
| | веќе видена | слични

Голем број естетски хирурзи тврдат дека убавината која ја поседува Меган Маркл, не е дар на природата, туку дека војвотката направила во минатото неколку ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Христијан Мицкоски не успеа да ги изврши наредбите од неговиот шеф во Будимпешта Никола Груевски. ВМРО-ДПМНЕ не успеа во Собранието да го закочи процесот на ...
сите 167 | | | веќе видена

Еленко Миланов, бранител на тројца од обвинетите дека ги организирале настаните во Собранието на 27 април 2017 година, Tрајко Вељаноски, Спиро Ристовски и Миле ...
сите 111 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 105 | | | веќе видена

Директорот на Карил, Илир Хасани информираше дека двете жени и мажот кои се на Ургентен се на апарати за дишење, а состојбата им е крајно тешка. – За жал, не ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Први претпоставки: Како ќе изгледа бебето на Меган и Хари кога ќе порасне? (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: