Ливерпул вечерва ќари 5 милиони евра од Барселона !

2 копии

Според пишувањата на Метро, Челси нема да штеди за да го ангажира Филипе Кутињо и подготвен е да плати 140 милиони фунти (158 милиони евра) за да го донесе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Филипе Кутињо на почетокот на 2018-та година пристигна во Барселона од Ливерпул како големо засилување, но Бразилецот не ги оправда очекувањата на „Камп Ноу“. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ПСЖ е заинтересиран да го купи бразилскиот фудбалер Филипе Кутињо од Барселона, но поради финансискиот фер плеј оваа година само ќе го позајмат од каталонците. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче денеска на прес-конференција изјави дека во Куманово интензивно се работело, земени се материјали, и рано е да се каже ...
сите 573 | | | веќе видена

На свечена церемонија со кревање на знамето на Северна Македонија, вчера во седиштето на НАТО во Брисел се означи официјалното пристапувањето на земјава во ...
сите 235 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Заврши увидот на Државниот санитарен и здравствен инспекторат во охридската Општа болница при што се детектирани ...
сите 159 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 143 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија денеска ја одржа својата 32-ра седница на која беше разгледан и усвоен вториот пакет економски мерки за справување ...
сите 230 | | | веќе видена

Благодетите од НАТО членството и од почетокот на пристапните преговори со ЕУ граѓаните ги гледаат и во борбата против корона вирусот. Се гледа од каде ни доаѓа ...
сите 450 | | | веќе видена

Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Безбедносната состојба на подрачјето на седумте општини што ги покрива СВР Охрид е стабилна, информираат од СВР Охрид. – ...
сите 259 | | | веќе видена

Донесени се важни одлуки, државата ги спасува работните места на граѓаните. Драго ми е што денеска Владата на Македонија прифати и усвои голем дел од ...
сите 273 | | | веќе видена

Врвен приоритет на Владата е здравјето и животот на граѓаните и затоа голем дел од ресурсите ги насочуваме кон заштита на луѓето и намалување на ризикот од ...
сите 347 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ливерпул вечерва ќари 5 милиони евра од Барселона !

Од:
До кого (е-маил):
Порака: