Дибала го демантираше својот брат: Јувентус го знае мојот став, сакам да останам

Пауло Дибала ја отфрли изјавата на неговиот брат за заминување од Торино, вели дека сака да остане во Јувентус и лидерите на клубот го знаат неговиот став по ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
3 копии

Јувентус во овој момент како главна задача има поставено да пронајде нов тренер за наредната натпреварувачка сезона, а во зависност од тоа кое име ќе пристигне ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Oгромното мнозинство во парламентот постигна историска победа врз криминалните структури на ВМРО-ДПМНЕ. Желбата и потребата од правда ја победи алчноста за ...
сите 1070 | | | веќе видена

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 292 | | | веќе видена

Вицепремиерката за економски прашања и потпретседателка на СДСМ, Мила Царовска, во интервју за емисијата 360 на Алсат истакна дека техничката министерка за ...
сите 158 | | | веќе видена

Мандатот го завршија со газење на процедурите, кршење на Уставот и насилничко носење на закони со цел спас на криминалите на Заев и свитата околу него. Три ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дибала го демантираше својот брат: Јувентус го знае мојот став, сакам да останам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: